Prodej paliva Kaplice

Levné uhlí z našeho skladu

Levné uhlí z našeho skladu

 

 

V dnešní době všeobecného zdražování, každý z nás přemýšlí nad úsporami za vytápění. Jste zklamání ze zdražování cen za vytápění? Tak to jste zde správně! Firma Propal vám pomůže stlačit ceny za topení na minimum. A jak to dokážeme? Velmi jednoduše! Prodáme vám naše černé, hnědé uhlí,brikety  nebo další balené zboží .

Proč koupit  hnědé uhlí od nás?

Při nákupu spolupracujeme s partnery,kteří garantují nejlepší kvalitu dodávaných tuhých paliv. Palivo, hnědé uhlí,černé uhlí nebo brikety navážíme pouze kamionovou dopravou a vybranými spolehlivými dopravci, kteří doručí uhlí bez poškození v zakrytém kamionu. Uhlí proséváme, snažíme se aby obsahovalo minimum prachu. Od nás dostanete uhlí vždy prvotřídní kvality.  U nás máte záruku, že všechny druhy uhlí budou vždy  v maximální kvalitě, tím pádem bude zachována jeho deklarovaná výhřevnost tak i jeho ostatní vlastnosti.Tuho se snažíme dosáhnout správným skladováním u nás na skladě. Vykládáme vykládacím pásem přímo do sklepa zákazníka.Uhlí vám pohodlně dopraví do vašeho sklepa naši příjemní a ochotní řidiči,snažicí se vyjít vstříc vašim požadavkům. K nám můžete přijet i s vaším přívěsným vozíkem,rádi  naložíme Vám jej  naložíme nakladačem.Uhlí vážíme moderní digitální váhou.Naše váha je pravidelně přezkušována Českým metrologickým úřadem = garantujeme přesnou váhu. Uhlí zakrýváme. Zachováváme kvalitu deklarovanou výrobcem. U nás je uhlí uloženo odděleně na stále stejném místě. Proto je vyloučená záměna sortimentu a tím i případné poškození zákazníka . Poradíme vám jak správně topit a jaký kotel zvolit.

Rozvoz uhlí v těchto obcích

Rozvoz uhlí v těchto obcích

Náš uhelný sklad Propal Kaplice naleznete za areálem velkoobchodu Jednota v obci Kaplice nádraží.

Černým, hnědým uhlím a  Lužickými briketami  dopravujeme zdarma  v lokalitách:

Kaplice, Český Krumlov, Velešín, Boršov nad Vltavou, Trhové Sviny, Borovany, Nové Hrady, Větrní, Kamenný Újezd, Včelná, Malonty, Dolní Dvořiště, Vyšší Brod, Lipno nad Vltavou, Frymburk, Kájov, Římov, Homole, Strážkovice, Roudné, Rožnov.

Proč topit hnědým uhlím ?

Proč topit hnědým uhlím ?

 

Nejekonomičtější vytápění v České republice 

Vytápění uhlím vám přinese přibližně o polovinu menší náklady na vytápění než plyn nebo elektřina.

Komfort

Pryč jsou doby, kdy jste museli neustále přikládat. Při použití moderních automatizovaných kotlů stačí přikládat jednou denně.

Ekologie

Další přežitek! Záleží na tom, jak uhlí spalujete. Dnešní nejmodernější kotle s řízeným spalováním, splňují nejpřísnější normy evropské unie. Z komínu vychází minimum emisí

 

Dostatečné zásoby

Uhlí se v ČR vyskytuje v hojné míře. Zásoby jsou při současné spotřebě na více jak 50 let.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info