Brikety Rekord 4 "

Brikety Rekord 4 "

hnědouhelné brikety Rekord 4" cca 10 cm ,Výhřevnost min. 19 MJ/kg Obsah popela 4,5 % Prchavé látky 43,0 % Voda 18,0 % Měrná sirnatost 0,39 g/MJ, Délka brikety cca 105 mm, Výška brikety cca 73 mm, Tloušťka brikety cca 43 mm

525 Kč s DPH

525 Kč s DPH / q

Výrobce: Vattenfall Europe Mining AG

Máte moderní kachlová či jiná kamna nebo vysoce účinný kotel na pevná paliva? Naše vysoce kvalitní brikety lze skvěle kombinovat s černým uhlím i dřevem. Vyznačují se dlouhou dobou hoření, vysokou výhřevností, krásnými plameny a dlouho trvajícím žhnutím. Jejich používání není nijak komplikované, nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu a navíc se s nimi dobře manipuluje. Brikety REKORD jsou univerzálním palivem, které je bez problémů k dostání u prodejců i ve vašem okolí.

Hnědouhelné brikety REKORD z oblasti Lužice mají dlouhou tradici. Úspěšně se používají jako palivo v krbech, kachlových kamnech a jiných topných zařízeních. Potěší nás nejenom svou vysokou výhřevností a dlouhotrvajícím žhnutím, ale i krásnými plameny a malým množstvím kouře. Navíc se do hodnotné suroviny, kterou ani není třeba dovážet zdaleka, nepřidávají žádná pojiva. Na brikety REKORD se vždy můžete spolehnout – jejich kvalita je konstantní!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info