Ořech 1 Most

Ořech 1 Most

Tříděné uhlí z produkce společnosti Severní energetická a.s o vysoké výhřevnosti vel. 20-40 mm, výhřevnost 19,9 MJ/kg

380 Kč s DPH

380 Kč s DPH / q

Výrobce: Severní energetická a.s.

Významným produktem Severní energetické je také tříděné uhlí, které je určeno pro maloodběratele. Celková spotřeba tříděných produktů na trhu s hnědým uhlím za rok 2012 dosáhla celkem 2,88 mil. tun.  Podíl Severní energetická  na tomto trhu byl 0,6 mil. tun tj. 22 %.

Zrnitost 20 - 40 mm
Výhřevnost (Qir) 20,0 MJ/kg
Obsah popela (Ad) 9,5 %
Obsah vody (Wtr) 26,3 %
Obsah síry (Std) 1,4 %

 

Steve

, 17. 8. 2018 17:35:38

Hi there, My name is Steve, I want to help you with your marketing efforts this year by creating an animated marketing video for your company to help increase your exposure online. Most people in our century would prefer to watch a video explaining your products or services than to read the content of your website to know what you’re offering. Here are a few video samples of what we’ve done for past clients so you can see what we can do to help you. http://bit.ly/VidAnSWJ I want to create a custom animated promotional video for your business to help with your marketing efforts this year. If you’re interested, please reply to this message and I will send you a link to more video samples as well as more information and prices of our videos.

Steve

, 30. 4. 2018 23:26:29

Hi There, My name is Steve from SteveWebJobs a professional Animated Promotional Video Company. Would you be interested in having an animated marketing video for your company to help increase your online exposure? We can create a custom animated promo video to help market your business more efficiently. If you’re interested, please reply back to this message and I will send you a link to some animated promotional videos we created so you can see what we can do.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info